Еврейская нар. - Chiri bim (Lomir zingen)

Еврейская нар.
Chiri bim (Lomir zingen)
-= Караоке =-
Еврейская нар. (44 песен)
1My yiddishe mamehЕврейская нар.Петь онлайн
2Семь-сорокЕврейская нар.Петь онлайн
3Ehle khamda libiЕврейская нар.Петь онлайн
4Oyfn pripetshikЕврейская нар.Петь онлайн
5Ose shalomЕврейская нар.Петь онлайн
6AvshalomЕврейская нар.Петь онлайн
7Haleluya la-olamЕврейская нар.Петь онлайн
8Od avinu khay!Еврейская нар.Петь онлайн
9Oyfn veg shteyt a boymЕврейская нар.Петь онлайн
10Had gadjaЕврейская нар.Петь онлайн

Подборка по интересам

Ak tu zelta
lakstīgala
Nelaidiesi
rāvienā
Ak tu zelta
lakstīgala
Nelaidiesi
rāvienā

Visi tavi
spārnu gali
Zeltītāmi
lāsītēm
Visi tavi
spārnu gali
Zeltītāmi
lāsītēm

Trīs gadiņi
saule lēca
Purva bērzu
galiņā
Trīs gadiņi
saule lēca
Purva bērzu
galiņā

Trīs gadiņi
es sajāju
Pie tās vienas
mātes meit’s
Trīs gadiņi
es sajāju
Pie tās vienas
mātes meit’s

Dievs to zina
kam tā vaina
Ka nevaru
nolūkot
Dievs to zina
kam tā vaina
Ka nevaru
nolūkot

Tā bij’ tēv’ un
mātes vaina
Kam tik daiļu
audzināj’
Tā bij’ tēv’ un
mātes vaina
Kam tik daiļu
audzināj’

Наверх